Chcete hrať vo filme?

Talent, skúsenosti, či šťastie… Je množstvo vecí, ktoré sa musia v jednom bode stretnúť, aby ste uspeli. Jedna vec je však bezpodmienečná. Ľudia sa o vás musia dozvedieť. Ako na to? Cez Castingofku.

Sny sa majú plniť a niekde treba začať.

Za svoj život som stretol mnoho ľudí, ktorí rýchlo zažiarili a zhasli, alebo sa im podarilo udržať. Mnohých som mal možnosť aj doporučiť, či vybrať. Myslím si, že mám cit pre výber toho, čo je pre danú rolu potrebné. Aj preto som sa dostal ku castingu veľmi prirodzenou cestou.

Keď mám na konte, čo sa týka castingu, 5 filmov a aktuálne ďalších 6 projektov vo výrobe napadlo mi, že by som túto svoju aktivitu mohol pomenovať. Dal som jej meno Castingofka.

Vďaka profilu, ktorý si vytvoríte na Castingofka.cz si budete môcť svoje údaje kedykoľvek zmeniť, či doplniť o aktuálne fotografie, alebo informácie o dielach, kde ste účinkovali. Produkcie tak budú mať všetky podstatné informácie, režiséri sa o vás dozvedia a budú si vás môcť vybrať aj sami. Možno to budete práve Vy a ja vás budem môcť pozvať.

Zaregistrujte sa teda na www.castingofka.cz a budem sa tešiť na osobné stretnutie a spoluprácu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Instagram Threads