Krása pomoci

Som naozaj rád, keď môžem pracovať na zmysluplných veciach a to sa nám opäť podarilo. Môj kamarát Petr Ducháček prišiel s nápadom spojiť aktivity Zastoupení Evropské komise v ČR a nadáciu Krása pomoci Taťány Kuchařové.

Nadácia Krása pomoci sa venuje pomoci seniorom a zvyšuje štandard ich života v pokročilom veku. Zapája svojich klientov do života, aby neboli na okraji spoločnosti. Prečo? Pretože úroveň národa sa nepozná len podľa záchoda, ale aj podľa toho, ako sa vieme postarať o starých ľudí. 

Pomôcť sa rozhodli aj pracovníci kancelárie Európskej komisie v Prahe a ako to celé dopadlo sa môžete pozrieť vo videu, pretože sme to celé zaznamenali. Hlavným kameramanom bol Filip Knoll a vďaka celému štábu sme prežili príjemný a pozitívny deň plný zážitkov.

Ak sa vám aktivity Krásy pomoci páčia a chceli by ste pomôcť finančne, či sa zapojiť ako dobrovoľník, môžete tak spraviť na adrese www.krasapomoci.cz

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Instagram Threads