Odleteli by ste teraz najadšej z našej planéty? Môžete s kapelou The Next Regime.

Ak by ste v tomto čase chceli niekedy radšej odletieť do vesmíru, nemusíte sa hlásiť Elonovi Muskovi do misie na Mars, ale stačí, keď to skúsite s kapelou The Next Regime.

V novom videoklipe “Volám vesmír” vás kapela v zložení Miro Mráz, Ian Kelosky, Dominik Feri, Jiří a Martin Ďurovičovci vezme na výlet do kozmu.

Z každej ťažkej výpravy je ale najdôležitejšie vrátiť sa živý a zdravý naspäť domov. Preto nech máte akékoľvek ťažkosti verte, že zas bude všetko fajn a možno vám teraz pomôže aj pozitívny odkaz tejto skladby. “Videoklip je minimalistický, ako nám covidová doba dovolila,” hovorí Miro Mráz. Toto animované dielo vytvorila Zuzana Domínová.

Kapela tým nadväzuje na predošlý minimalistocký videoklip “Môžeš mi veriť”, ktorý je skôr audiovizuálnym vtipom od neznámeho autora. „Pracujeme, ako sa len dá a od 4. marca si môžete na Spotify a Apple music vypočujť aj ďalšiu novú skladbu a máte sa ešte na čo tešiť,” doplňuje Mráz.

Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Instagram Threads