Sexi šelmy a ich zajačikovia, alebo Singles party v praxi

Bolo mi dovolené nahliadnuť do tajomstiev, ako to dnes chodí medzi ženami a mužmi. Každý vie svoje. Ale schválne… Viete, kto je dnes na love? Nemyslím tým teraz lásku, ani lóve (rozumej peniaze). Myslím tým praveký základ našej existencie. Myslím tým číhanie na korisť.

Vážení páni, musím skonštatovať, že sú to ženy. Robia to sofistikovane, ako keď mäsožravá rastlina vábi svojou „vôňou“ a pestrím sfarbením muchu, ktorú v tom najblaženejšom momente uzavrie do svojich pántov a už niet cesty späť.

Áno, je to tak. Pravdepodobne stojíme na prahu matriarchátu. Páni tvorstva – muži – presunuli svoje silné slová na internet. V praxi potrebujeme niekoľko panákov, aby sme sa ženu odvážili čo i len osloviť, ak vôbec. Lenže ženy ocenia viac normálneho, príjemného a komunikatívneho muža, ako fotku neznámeho penisu v správe na zoznamovacom portáli.

Stačí tak málo. Byť sám sebou. Nikým iným už totiž v tomto živote nebudete. Niet sa z čoho stresovať, stačí len ukázať, že v našej mužskej telesnej schránke ostalo niečo, čo vie žene ponúknuť ochranu, oporu, či bezpečie i keď to už sama nevyžaduje.

Na Singles party sa chodíme hlavne baviť. Pridaná hodnota je, že sa naozaj nemusíte báť osloviť niekoho, kto je vám sympatický a o to ide. Nie, nie je to trápne. 🙂 Všetci dnes žijeme životy, kedy z dôvodu našej kariéry máme „málo“ času a vzťahy sú kdesi v pozadí.

Príďte dobehnúť zameškané…
V sobotu 10. 2. 2018 v Nu Spirit Club, Bratislava, (Teší Ma)
a vo štvrtok 15. 2. 2018 v Le Velmont Club, Praha. (The Pool)

Ďalšie akcie a zájazdy si pozrite na www.tesima.eu a www.thepool.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Instagram Threads