SPOLUPATRIČNOSŤ

Myslím, že je opäť čas začať dávať poriadne najavo súdržnosť, spolupatričnosť a podporu tým, ktorí to potrebujú. Hovorím o zdravotníkoch, sestričkách, lekároch a ošetrovateľoch.

O policajtoch, hasičoch, vojakoch o dobrovoľníkoch, čo sa starajú o ľudí bez domova, ale aj predavačkách. O všetkých, čo sa zodpovedne starajú o to, aby sme tu fungovali a aby sme vysporiadali so situáciou a mohli zas normálne žiť.

Pozrite sa napríklad, ako pomáhajú hrdinom dnešnej doby @motmotcz rozvážaním kávy a podobne. Prostrednítvom nich sa môžete zapojiť aj vy. Takisto sa možete zapojiť a pomôcť prostredníctvom podobného projektu www.energiilekarum.cz

Je viac možností, ako na to. Prečítajte si aj skúsenosť @malikovatana, ktorá bola pomôcť ako dobrovoľník a strávila smenu v skafandri v domove pre seniorov, možno vás to k niečomu inšpiruje.

Jednoducho chovajte sa k sebe pekne, prosím vás. Ak môžete, pomôžte tam kde sa dá a ako sa dá. A všetko, čo je teraz naprd vyriešime.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Instagram Threads